Črna kronika

Na 65-letnika prislonila pištolo, mu prelepila usta in oči, ga pretepla in okradla

Koper, 21. 06. 2026 15.56 pred 12 urami 1 min branja 13

Policist

V večstanovanjskem objektu v Kopru je ponoči prišlo do oboroženega ropa. Neznana storilca sta med kletjo in garažo pričakala 65-letnika in od njega zahtevala denar. Eden od storilcev je prislonil pištolo na oškodovančev trebuh, drugi pa mu je odvzel denar. Nato sta 65-letniku prelepila usta in oči, ga pretepala in pri tem lažje poškodovala.

Policisti so bili o oboroženem ropu obveščeni nekaj pred 2. uro zjutraj. Opravili so ogled kraja kaznivega dejanja, do dogodka je sicer prišlo v predprostoru med kletjo in garažo.

Storilca sta oškodovancu poleg denarja odvzela tudi ključe dveh vozil, so v današnjem sporočilu za javnost zapisali na Policijski upravi Koper.

Policija nadaljuje zbiranje obvestil.

Otroka na električnem skiroju, brez luči, brez čelade, 'brez' zavor

KOMENTARJI13

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

mmickica
21. 06. 2026 21.56
Koper je postal pravo kriminalno mesto, bo treba policijo zamenjat in pooblastila povecat.
21. 06. 2026 20.30
Meiro Hot vprašajte,njeni so glavni na obali.
Jani.
21. 06. 2026 19.26
Verjetno prepečenca
kiropraktik
21. 06. 2026 19.23
Meira, sorodniki? Vprašam za soseda!
Mr.Cube6
21. 06. 2026 19.09
Vlada če bo kaj pametna bo pobrala vse socialne prispevke Kosovarcem in problem bo rešen ker ne bodo več dobivali naše socialne se bodo sami izselili iz države
Emtisunce
21. 06. 2026 18.50
"Vrati što duguješ" zgodba.
2fast4
21. 06. 2026 17.54
Še je sploh kaj policajev v Koparu. Številke zaposlenih na terenu padajo z dneva v dan, pametnjakovičev v pisarnah pa čedalji več...
NeXadileC
21. 06. 2026 17.29
Ateistična vernika? Ups! Ateistična ali vernika?
LeviTUMOR
21. 06. 2026 17.09
Pred balkanizmom in multikultijem noben ni varen, kljub temu da nam levi capajo že 35 let da je vse super. Peposto ni res in nismo ista "pasma" in nikol nebomo.
Kopite84
21. 06. 2026 17.29
Saj veš da isto kot si ti misliš za balkance, si Avstrijci mislijo za nas...
misekmali
21. 06. 2026 17.01
Diši po goljufiji, mogoče zavarovalniški.
proofreader
21. 06. 2026 16.59
Neporavnani računi?
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763